e
sv

WordPress Eğitim Temaları Ücretli / Ücretsiz

921 okunma — 16 Aralık 2020 03:20
Wordpress Eğitim Temaları Ücretli / Ücretsiz - Education WordPress Theme - Masterstudy

Merhabalar arkadaşlar, malum pandemi sebebiyle okullara uzaktan eğitimle devam ediliyor. Bu sebeple eğitim kurumları online eğitim için en iyi wordpress eğitim temaları arayışında. Bende sizlere bu temaları sunmak için bir makale hazırladım. Bu makaleden kolayca wordpress eğitim temaları linklerine ulaşabilir, inceleme yapabilirsiniz.

Wordpress Eğitim Temaları Ücretli / Ücretsiz

Education WordPress Theme | Eduma

Tam Eğitim WordPress Teması Zoom Entegreli

Education WP teması, süper kullanıcı dostu bir UX ve eksiksiz e-Öğrenme özellikleriyle size şimdiye kadarki en iyi LMS deneyimini sunar.

 

Wordpress Eğitim Temaları Ücretli / Ücretsiz WPLMS Learning Management System for WordPress, Education Theme

WPLMS Learning Management System for WordPress, Education Theme

WordPress LMS, WordPress için Öğrenme Yönetim Sistemi, BuddyPress üzerine kurulu WordPress Eğitim teması.

WPLMS, bir WordPress LMS’dir . WordPress için Kurumsal düzeyde bir Öğrenme yönetim sistemidir. Fortune 500 şirketlerinden dünyanın dört bir yanındaki binlerce başarılı eğitim girişimine kadar, WPLMS eğitim ihtiyaçlarınız için bir numaralı seçimdir.

 

Wordpress Eğitim Temaları Ücretli / Ücretsiz - Education WordPress Theme - Masterstudy

Education WordPress Theme – Masterstudy

MasterStudy, WordPress için eksiksiz bir hepsi bir arada LMS Çözümüdür.

MasterStudy – Eğitim WordPress teması, Elementor ile tamamen uyumludur!

  • Profesyonel Kurs Oluşturucu
  • Gelişmiş Test
  • Damla Besleme İçeriği
  • Para Kazanma ve Eğitmen Ödemeleri
  • Ücretli Yakınlaştırma Web Seminerleri
  • Ekstra Ücret Yok, Ekstra Eklenti Gerekmiyor.

 

Academy - Learning Management Theme

Academy – Learning Management Theme

Akademi, bilgilerinizi çevrimiçi paylaşmak ve satmak için mükemmel bir temadır. Bu sadece bir tema değil, aynı zamanda çevrimiçi öğrenmeyi ve öğretmeyi herkes için daha kolay hale getiren bir öğrenme yönetim sistemidir.

 

University - Education, Event and Course Theme

University – Education, Event and Course Theme

Üniversite WordPress teması Eğitim Enstitüsü, Etkinlikler, Kurslar ve hatta Öğrenim Yönetim Sistemi, İş ve Alışveriş için harika. Bu eğitim WordPress teması zengin özelliklere sahip ancak kullanımı çok kolay.

Üniversite, modern bir WordPress eğitim temasının sahip olması gereken birçok özelliğe sahiptir. Bu özelliklerden bazıları şunlardır: duyarlı tasarım, Slider Revolution dahil, Facebook ve Disqus yorum entegrasyonu, Etkinlik Yönetimi, Kurs Yönetimi ve Yerleşik Etkinlik Takvimi. Üniversite’nin eğitim kurumlarının web siteleri için mükemmel WordPress temalarından biri olduğuna inanıyoruz . Ayrıca, eğitici WordPress temamız , birkaç tıklamayla web sitenize aktarabileceğiniz 7 ana sayfa demosu içerir. Ayrıca, güçlü Tema Seçenekleri panelini ve sürükle-bırak sayfa oluşturucusunu kullanarak temayı istediğiniz gibi kolayca özelleştirebilirsiniz.

Üniversite WordPress teması şu anda 2000’den fazla site sahibi tarafından kullanılıyor ve her zaman WordPress eğitim temalarının başında yer aldı .

 

ÜCRETSİZ EĞİTİM TEMASI

Education Insight

Education Insight

Education Insight, İlkokullar, Ortaokullar, Anaokulları, Koçluk merkezleri, Çevrimiçi Sınıflar ve Liseler gibi çeşitli eğitim tabanlı web siteleri için kullanılabilecek modern ve zarif bir temadır. Ayrıca herhangi bir eğitim, pazarlama, kitap satışı, üniversite, atölye çalışması, kolej, e-öğrenme, çevrimiçi kurslar, çevrimiçi eğitim, eğitim, okul, kurs merkezi, eğitim merkezi, blog oluşturma veya her türlü eğitim kurumu için mükemmel bir şekilde uyar. Minimal, sofistike ve retinaya hazır bir tasarıma sahiptir. Bu profesyonel tema tamamen duyarlıdır ve tüm mobil cihaz ziyaretçilerinizle ilgilenir. Çok sayıda kişiselleştirme ve özelleştirme seçeneği sunduğu için web sitenizi tam olarak istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz. Kullanımı Kolay, Güçlü Yönetici Arayüzü, özel arka plan, optimize edilmiş kodlar ve benzeri birçok özelliğe sahiptir. Bu tema, SEO optimizasyonlu olduğu için sizi arama motorlarında geride bırakmayacaktır. Daha hızlı sayfa yükleme süresi, kullanımı da kolaylaştırır. Bootstrap çerçevesine dayanır ve çeviriye hazırdır. Özgünlüğünüzü sergilemek için tüm sosyal medya sayfalarınızı birbirine bağlayabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli