e
sv

Valorant KD Öğrenme – Güncel 2022

3165 okunma — 16 Şubat 2022 02:37
Valorant KD Öğrenme

Valorant ve bu tarz FPS oyunlarında, insanların oyun içinde edindikleri istatistikler bir yerde depolanmaktadır. Genel istatistik olarak adlandırılabilecek bu bölümler, genelde oyun içinde görülememektedir. Valorant oyununda da bu istatistikleri görebileceğiniz bir panel yer almamaktadır. Buna rağmen, oyun boyunca yaptığınız birçok işlemin istatistiğini görebileceğiniz bazı yöntemler bulunmaktadır. Bugünkü yazımızda sizlere Valorant İstatistikleri Görme, Valorant KD ve KAD Öğrenme gibi konulardan detaylıca bahsedeceğiz.

Valorant içerisinde kill ve öldürme sayısı dışında pek çok farklı istatistik bulunmaktadır. Örneğin, oyun içinde hangi silahı daha fazla kullandığınız, hangi silah ile daha fazla düşman katlettiğiniz, hangi silahla hangi mesafeden düşmanı öldürdüğünüz, geçmiş maçlarınız, farklı oyun modlarında girdiğiniz oyunlar, haritalardaki başarı oranlarınız gibi daha birçok başlık altında istatistiklerinize ulaşabilirsiniz.

Valorant KD Öğrenme

Valorant KD Öğrenme

Riot Games tarafından genelde oyun altyapısına yerleştirilen bu tarz bilgileri bazı programlar sayesinde görebilmektesiniz. Bugün sizinle paylaşanımız site üzerinden, tek bir adımla bütün bilgilerinize ulaşabileceksiniz. Burada yer alan, hangi alanda iyisiniz, hangi ajanlar size göre veya hangi silahlarda daha az başarılısınız gibi bazı teknik detaylar, oyunu görmede ve anlamada oldukça işe yaramaktadır. Yapacağınız alıştırmaları, bu istatistikleri baz alarak düzenlerseniz, başarıya ulaşmanız da aynı oranda kolay olacaktır.

Yukarıda anlattığımız özelliklerin yanında, birçok farklı oyuncunun ve en yakınınızdaki arkadaşlarınızın da istatistiklerine ulaşabileceksiniz. Program bazı durumlarda atılan maçlar eksik olarak lanse edilebiliyor, gelecek olan güncellemeler sayesinde bu tarz basit hataların da giderileceğini umuyoruz.

Bu web sitesinden sadece KD ve genel istatistiklere erişebilirsiniz.

Valorant KD Öğrenme

  • Tracker GG adlı siteye gidiniz.
  • Site açıldığında kullanıcı adı girme alanı bulunacak.
  • Buraya ya Riot Hesap ismini ya da tam olarak kodu ile birlikte Riot kullanıcı adını girmelisiniz.
  • Birden fazla kullanıcı çıkacağı için, #TR1 veya #111 gibi Riot kodunuzu da girmeniz gerekecektir.
  • Ardından sizi Riot Games hesabınıza girmeniz için bir yere yönlendirecek.
  • Buradan gerekli izinleri verip Riot Games hesabınıza giriş sağlamalısınız.
  • Daha sonra yukarıda anlattığımız bütün bilgilere ulaşabileceksiniz.

Siteyi kullandıktan sonra yorumlarda KD oranınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. 🙂

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli