e
sv

Ücretsiz Mobil Onay Nasıl Yapılır ?

1827 okunma — 24 Şubat 2020 21:50
Ücretsiz Mobil Onay Nasıl Yapılır

Mobil onay genellikle Google, Twitter ve benzeri sitelerde gerekli oluyor. Ücretsiz mobil onay nasıl yapılır aliakay.net.tr sitemizde detaylarıyla anlatacağız. Öncelikle, mobil onay yapmak için gerekli olan bazı şeyler bulunmaktadır.

Mobil onay yapmak için gerekli olanlar;
• 1 adet +90 numara
• 1 adet mailSınırsız mobil onay hizmeti sağlayan ve ücretsiz olmasıyla bilinen servis: Twilio’yu kullanacağız.

Mobil Onay Servisi

Twilio, dünya çapında hizmet veren bir mobil onay servisi ‘dir. Milyonlarca kullanıcısı olan bu mobil onay servisi , deneme üyeliği sayesinde 15 numaraya kadar mobil onay hizmeti sunmaktadır.

Sınırsız Mobil Onay

Sürekli yeni Twilio üyeliği açarak sınırsız mobil onay hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu yazımızda Twilio , mobil onay servisinin nasıl kullanılacağını, hangi ülkelerden numara alıp mobil onay yapılabileceğini ve mobil onay hangi servislerde hangi sitelerde kullanılabilir detaylı olarak anlatacağız.

Mobil Onay Siteleri

İlk olarak Twilio’nun sitesine giriş yapıyoruz ve “ Üye ol “ sayfasına gidiyoruz, bizden istenilen üyelik bilgilerini tamamlıyor ve üyeliğimizi tamamlıyoruz.

Üye olduktan sonra, hesabımızı doğrulamamızı istiyor, yazımızın başında belirttiğimiz bir +90 numarayla hesabımızı doğruluyoruz ve 15 Dolar bakiye hesabımıza yükleniyor. 15 dolar bakiye için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur, promosyon ve deneme olarak Twilio bu bakiyeyi ücretsiz olarak sunmaktadır. Artık Mobil onay servisi kullanmaya çok yakınız.

Mobil onay nasıl yapılır ?

Mobil onay nasıl yapılır ? adım adım anlatıyoruz, adım adım ilerleyerek sizde mobil onay yapabilirsiniz.

  1. Menüde bulunan, Numbers, yani numaralar sayfasına giriş yapıyoruz.
  2. Filtreleme alanından, alınacak numaranın tipini, Mobile olarak seçiyoruz.
  3. Ardından “ Ara “ butonuna tıklıyoruz ve karşımıza numaralar çıkıyor.
  4. Mobile özelliği olan her hangi bir numarayı seçiyoruz.
  5. Numarayı satın alıyoruz, numara kiralama ücreti deneme bakiyenizden kesilir ve sizden mobil onay için her hangi bir ek ücret istenmez.

Aldığınız numarayı, Google, Twitter, VK, Spotify, Netflix, VPN hizmetleri ve diğer sosyal medya sitelerinde kullanabilirsiniz. Bazı durumlarda sistem hatasından dolayı SMS veya arama gelmeyebilir, bu durumda numarayı silip tekrar yeni numara alınız.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli