e
sv

QR Menü Teması – Scripti – Online Menü Teması

106 okunma — 17 Ağustos 2022 15:52
QR Menü Teması - Scripti - Online Menü Teması

Bir lokantaya veya kafeye gittiğinizde ve menü istediğinizde size fiziki olarak hazırlanmış bir menü getireceklerdir. Var olan COVID-19 salgını nedeniyle artık fiziki menüler tarih oluyor. Bu fiziki menüler yerine herkesin çok daha kolay ulaşabileceği, düzenlenmesi ve güncellenmesi çok daha basit olan online menüler yerini alıyor. Bu QR Menü Teması – Scripti – Online Menü Teması ile online menülerinizi oluşturabilirsiniz. Bu tema sadece mobil menü kullanımına uygundur.

Lokanta ve kafeler için online menü WordPress Teması, kullanımı ve kurulumu çok kolay. QR Menü olduğu için sadece mobil uyumludur.

QR Menü nedir?

Bir lokantaya veya kafeye gittiğinizde ve menü istediğinizde size fiziki olarak hazırlanmış bir menü getireceklerdir. Var olan COVID-19 salgını nedeniyle artık fiziki menüler tarih oluyor. Bu fiziki menüler yerine herkes çok daha kolay ulaşabileceği, düzenlenmesi ve güncellenmesi daha basit olan online menüler yerini alıyor. İşte tam burada QR Menü Teması – Scripti – Online Menü Teması ile menülerinizi oluşturabilir ve müşterilerinize fiziki menünün yanında seçenek olarak sunabilirsiniz. Bu şekilde hem müşteri memnuniyetini arttırabilir hem de menünüzdeki ürünleri veya fiyatlarını tek tık ile güncelleyebilirsiniz.

QR Menü Nasıl Çalışır?

Site adresinizi QR kod çeviricileri ile çevirdikten sonra işletmenizdeki masalarınızın bir kenarına aşağıdaki gibi oluşturduğunuz QR kodunun çıktısını alıp yapıştırmanız yeterlidir. Müşteriniz telefon kamerasından QR kodunu okuttuğu zaman QR menü sitenize ulaşabileceklerdir.

QR Menü Tema Özellikleri

  1. Özel Elit Tasarım,
  2. Çoklu Dil Desteği,
  3. Kolay Kurulum ve Kullanım,
  4. Footer Alanına Ek Menü Ekleme,
  5. Kullanıcı Dostu Sade Arayüz.

CANLI DEMO

WHATSAPP ULAŞIM: 0850 304 71 51

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli