e
sv

iPhone Uygulama Gizleme

106 okunma — 26 Şubat 2022 21:39
iPhone Uygulama Gizleme - iPhone Uygulama Nasıl Gizlenir? - Ali Akay

iPhone telefonlar, insanların gündelik hayatında en çok kullandığı ve tercih ettiği markadan birisidir. iPhone’un kendine ait bir işletim sistemi ve uygulama mağazası bulunmaktadır. Diğer Android uygulamalardan farklı olduğu için kullanıcılar iPhone’un bazı özelliklerini bilememektedir. Bu yazımızda iPhone kullanıcılarının oldukça merak ettiği iPhone uygulama gizleme, iPhone uygulama nasıl gizlenir? Sorularını detaylı bir şekilde ele aldık.

iPhone, günümüzde telefon piyasasında önde gelen modellerden birisidir. Apple firmasının piyasaya sürdüğü iPhone model telefonların bu kadar fazla tercih edilmesinin sebebi ise, telefonların daha stabil bir işletim sistemine ve daha iyi bir kameraya sahip olması denilebilir. Bunun yanında, diğer Android telefonlara nazaran iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarda kullanıcıların bilmediği veya merak ettiği birçok farklı özellik bulunmakta. Bu özelliklerden birisi ise iPhone uygulama gizleme özelliğidir. Yazımızın devamından iPhone telefonlarda nasıl uygulama gizleyeceğinizi öğrenebilir ve dilediğiniz iPhone uygulamasını telefonunuzdan gizleyebilirsiniz.

iPhone Uygulama Nasıl Gizlenir?

iPhone Uygulama Gizleme - iPhone Uygulama Nasıl Gizlenir? - Ali Akay

iPhone Uygulama Gizleme – iPhone Uygulama Nasıl Gizlenir? – Ali Akay

iPhone telefonlarda seçtiğiniz uygulamayı gizlemek için bazı adımları uygulamanız gerekmektedir. Siz de aşağıdaki adımları takip ederek iPhone telefonlarınızda dilediğiniz uygulamayı kolay bir şekilde gizleyebilirsiniz.

  • İlk olarak iPhone telefonunuzda bulunan “App Store uygulamasını açın.
  • App Store menüsünde ekranın üst kısmında bulunan profil resminize veya hesabınıza tıklayın.
  • Buradan “Satın alınanlar” yazısına tıklayarak bu menüye giriş yapın.
  • Ardından karşınıza çıkan uygulamalar arasından gizlemek istediğiniz uygulamayı bulun.
  • Bu uygulamanın üzerine gelerek “sola” kaydırın ve “Gizle” seçeneğine tıklayın.
  • Ardından “Bitti” yazısına tıklayarak işlemi tamamlayın.

Yukarıda verdiğimiz adımları uygulayarak siz de kolaylıkla iPhone telefonunuzda bulunan herhangi bir uygulamayı gizleyebilir ve telefonunuzda bu uygulamanın başkaları tarafından görünmesini kolaylıkla engelleyebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli