e
sv

Hazır Web Sitesi Programı

1245 okunma — 07 Nisan 2020 22:01
Hazır Web Sitesi Programı

Hazır Web Sitesi Programı

Bu yazı hazır site, daha doğru bir terim ile online web site oluşturucu programları üzerinden ve yine bu programlar aracılığı ile sunulan hazır site şablonlarını kullanarak ve bu şablonlar üzerinde değişlik yaparak kendi sitenizi oluşturmanıza olanak sağlayan oluşumları, yani firmaları listeleyen, listelemelerin detayında da bu firmaların ne gibi avantajları ve dezavantajları olduğundan.

Ne tür özelliklere sahip olduklarından, neler sunduklarından ve neleri sunmadıklarından. Fiyatlarından, yapılan site örneklerinden, sundukları destek hizmetlerinden vs. gibi aklınıza gelebilecek potansiyel tüm sorulara yanıt olabilecek düzeyde derin bir araştırma sonucu toplanmış bilgiler sunan bir yazıdır.

Önemli Not:Yazımda bahsedeceğim online web site oluşturucu programları / firmaları tercih etmeden önce bu programların sizin için uygun olup olmadığını, (bu bölüm listelediğim firmalardan önce, kim kullanmalı başlığında mevcut) belirleyin!

Eğer uygunsa da hangisini kullanmak sizi tam da istediğiniz gibi bir web sitesine kavuşturacak. Bunun kararını vermek, daha doğrusu sağlıklı bir seçim yapmak adına yazımın tamamını okuyun ve seçiminizi ondan sonra yapın.

En İyi Hazır Web Site Kurma Programı Sunan Firmalar:

1- Wix
2- Site123
3- Weebly
4- Kare Alanı
5- Shopify

Bu makalede Hazır Web Sitesi Programı yazımızı okudunuz. Sorunuz var ise çekinmeden sorabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli