e
sv

En Ucuz E-Ticaret Web Sitesi

381 okunma — 01 Mart 2022 22:01
En Ucuz E-Ticaret Web Sitesi
E-ticaret sistemi internet üzerinden online bir şekilde ürün satmanızı ve kredi kartı ile tahsilat yapmanızı sağlayan internet tabanlı bir yazılımdır. En Ucuz E-Ticaret Web Sitesi yazılımı sayesinde müşterilerinize online bir şekilde ürünlerinizi tanıtabilir yani sanal mağazanıza sahip olabilirsiniz.. E-ticaret sistemini bir örnek vererek detaylı bir şekilde anlatmaya çalışalım. Bir firma sahibisiniz ve sadece bayilerinizden müşterilerinize ulaşıyorsunuz. İnternet üzerinden satış yapmak istiyor ancak e-ticaret konusunda herhangi bir fikriniz yok. Peki ne yapmanız gerekiyor?

Öncelikle bir e-ticaret sitesine sahip olmanız gerekmektedir. Wh.com.tr e-ticaret paketlerini aldığınız taktirde sizlere e-ticaret sitesi açılmaktadır. Siteniz açıldıktan sonra Wh.com.tr tarafından sanal poslarınız bu sisteme entegre edilir. Daha sonra ürünlerinizi sisteminize ekleyebilir ve müşterilerinize e-ticaret sistemi sayesinde online bir şekilde satış yapmaya başlayabilirsiniz. Tüketiciler sitenizi ziyaret eder. Bir ürün beğenir. Satın al tuşuna basar ve almak istediği ürün için ödeme seçenekleri çıkar. Bu ödeme seçeneklerini siz belirlersiniz. Kredi kartı ile ödeme, havale ile ödeme, kargo ile kapıda ödeme gibi.

Size özel olarak dizayn edilmiş bir paneliniz bulunmaktadır. Bu panelden sipariş detaylarını, satılan ürünleri, hangi üründen ne kadar stokta kaldığını ve e-ticaret ile ilgili bütün bilmeniz gereken şeylerin yönetimini sağlarsınız. Mesela, eğer müşteriniz kredi kartı ile ödeme yaparsa direk olarak sanal pos hesabınıza ürün ücreti aktarılır ve sipariş detayı sisteme düşer. Eğer müşteri havale ile ödeme yaparsa havale bilgileri ve iletişim bilgileri sisteminize yansımaktadır.

E-TİCARET SİSTEMİ YÖNETİCİ PANELİNİZİN DİĞER ÖZELLİKLERİ

Son bir haftalık satış tutarını , son bir haftalık ödeme tipi dağılım grafiğini, siparişlerinizi, bekleyen siparişleri, üyelerinizi, destek taleplerinizi, ziyaretçi sayınızı, son on siparişi, ürün yönetimlerini, grafik raporlarını, işlem raporlarını, tasarım, ödeme tipi belirleme gibi onlarca özelliğe de sahip olabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli