e
sv

Bedava Edu Mail Açma Yöntemi 2021 Güncel

5540 okunma — 16 Aralık 2020 02:47
Bedava Edu Mail Açma Yöntemi 2021 Güncel

Arkadaşlar merhaba, edu mail ile alabileceğiniz hizmetler bir çok firmada sağlanıyor. Ücretsiz olarak veya %90lara varan indirimle ürüne/hizmete sahip olabiliyorsunuz. Bu yüzden bu makalemizde sizlere ücretsiz / bedava edu mail açma yöntemi anlatacağım. Gayet basit ve çok kısa, kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Bedava Edu Mail Açma Yöntemi 2021 Güncel

İlk önce edu mail almak için bu siteye gidin.

Buraya Tıkla

Sonrasında bize bir tane SSN lazım bunun için şu siteden rastgele bir profil oluşturuyoruz.

Buraya Tıkla

Hata Alanlar buradan da alabilirler Buraya Tıkla

Siteye Google ile giriş yapıyoruz ve buradaki bilgileri aynı şekilde bedava EDU mail alacağımız siteye giriyoruz.

İşlem tamam şimdi hesabın onaylanması için 20 dakika kadar bekliyoruz.

20 dakika sonra şuradan giriş yapabilirsiniz.

Buraya Tıkla

Eğer hala aktif değilse şuradan şifre kurtarma işlemi yapın.

Buraya Tıkla

Buraya kadar işlem tamam. Peki ya sonra?

Edu Mail ile Ücretsiz veya İndirimli Yararlanabileceğiniz Firmalar

 

Microsoft Office programları öğrenci mail hesaplarına özel olarak kullanabilmektesiniz. Microsoft öğrencilere bu ayrıcalığı öğrenci oldukları süre boyunca sunmaktadır. Detaylı bilgi.

Autodesk’te mühendislik öğrencilerini düşünen firmalardan bir diğeri. Autodesk pek çok ürününde öğrenci mail hesaplarına özel olarak ücretsiz kullanım hakkı sunmakta. Detaylı bilgi.

Amazon Prime öğrenci mail hesaplarına özel olarak servisini 6 ay boyunca ücretsiz bir biçimde kullanıma sunmaktadır. Detaylı bilgi.

JetBrains öğrenci dostu firmalardan bir başkası. Pek çok yazılımını öğrenci olduğunuz süre boyunca ücretsiz kullanım hakkı sunmakta. Detaylı bilgi.

GitHub Student Developer Pack bir başka öğrenci dostu paketlerimizden biri. GitHub’ın eline bu konuda su dökülemiyor desek yeridir. İçerisinde pek çok kolaylığı sunan GitHub Student Developer Pack’ten faydalanmak için elbette yine @edu mail adresinizin bulunması gerekmekte. Detaylı bilgi.

LastPass öğrenci mail hesaplarına özel olarak servisini 6 ay boyunca Premium özellikleri ile ücretsiz bir biçimde kullanıma sunmaktadır. Detaylı bilgi.

Adobe ne yazık ki yazılımlarını tamamen ücretsiz olarak sunmamakta. Lakin söz konusu Adobe olunca indirimli ücretlerinden bu makalede bahsetmeden geçmek olmaz. Adobe ürünlerinde öğrenci mailinize özel olarak %60 oranında indirim sağlamakta. Detaylı bilgi.

SolidWorks bir başka öğrenci lisansı barındıran yazılım. Lakin anladığım kadarıyla kendileri ile iletişime geçip bir yeterliliğe tabi tutulmanız gerekmekte. Detaylı bilgi.

Elektrik&Elektronik mühendisliği öğrencilerinin sıkça tercih ettiği yazılımlardan biri şüphesiz PowerWorld Simulator. Öğrenciler için 13-bus’lık bir versiyonu ücretsiz sunmakta. Detaylı bilgi.

ETAP yazılımı yine elektrik&elektronik mühendisliği öğrencileri için var olan bir yazılım. ETAP yazılımı öğrencilere ücretsiz kullanım sunmakta. Detaylı bilgi.

Altium Designer öğrenci mailinize özel olarak ücretsiz kullanım imkanı sağlayan bir başka yazılım. Detaylı bilgi.

Ansys şüphesiz mühendislik bölümünde sıkça tercih edilen programlardan bir diğeri. Öğrenci mailinize özel olarak ücretsiz kullanım imkanı sağlamakta. Detaylı bilgi.

Samsung NX’de öğrenci mailine özel olarak ücretsiz bir versiyon sunmakta. Detaylı bilgi.

Siemens’te öğrencileri boş geçmemiş. Siemens, Solid Edge yazılımını öğrenciler için ücretsiz olarak kullanıma sunmakta. Detaylı bilgi.

Unity şüphesiz oyun geliştirmeye meraklı insanların göz bebeği konumundadır. Unity, öğrenci mail adresinize özel ücretsiz lisans sağlamakta. Detaylı bilgi.

Şüphesiz oyun geliştirme denildiği zaman akla gelen bir diğer yazılım Unreal Engine’dir. Unreal Engine ücretsiz bir biçimde hiçbir kısıtlama olmadan öğrencilere özel bir lisans sağlamakta. Detaylı bilgi.

Rhino 3D yazılımını öğrencilere tamamen ücretsiz vermese de %80 oranında bir indirim sağlamakta. Detaylı bilgi.

Bir başka Adobe ürünü olan Substance öğrenci olduğunuz süre boyunca ücretsiz. Detaylı bilgi.

Idea StatiCa öğrenci mailinize özel olarak ücretsiz kullanım imkanı sağlayan bir başka yazılım. Fakat ücretsiz kullanım ömür boyu değil 12 ay ile sınırlı. Detaylı bilgi.

Bilgisayar destekli imalat (CAM) yazılımlarından olan EdgeCAM öğrenciler için ücretsiz bir versiyon sunmakta. Detaylı bilgi.

Cinema 4D 6 ay boyunca yazılımını ücretsiz olarak öğrencilerin kullanımına sunmakta. Detaylı bilgi.

Maverick Render tasarıma meraklı öğrenciler için tercih edilen yazılımlardan biri. Yazılımın öğrenci lisansı bulunmakta. Detaylı bilgi.

MATLAB Campus-Wide Lisans adı altında öğrencilere ücretsiz imkanlar sağlayan bir programlama dilidir. Detaylı bilgi.

Grafik veritabanı yönetimi ve geliştirme yazılımı olan Navicat 12 ay boyunca öğrencilere yazılımını ücretsiz olarak sunmakta. Detaylı bilgi.

Intel Parallel Studio; yazılım, bilgisayar mühendisliği ve ilgili bölümlerde okuyan öğrencilerin ilgisini çekecek bir başka yazılım. Parallel Studio öğrenciler için ücretsiz lisans sunmakta. Detaylı bilgi.

BitBucket yine bilişim sektörüne adım atan öğrenciler için hayatlarında muhakkak bir yer kapyalacak yazılımlardan bir tanesi. BitBucket sınırsız private repo seçeneği ile öğrenciler için ücretsiz. Detaylı bilgi.

Güvenlik araştırmacılarının çok sevineceği bir ücretsiz yazılım ise Tenable firmasının Nessus’u. Ücretsiz derken yanlış anlaşılmasın öğrenciler için. Detaylı bilgi.

Mubi bir film izleme platformu. Öğrenci maili olanlar için ücretsiz kullanım hakkı sunmakta. Detaylı bilgi.

Spotify hepimizin hali hazırda bildiği bir platform. Öğrenci olduğunuz süre boyunca %50 indirim sunmaktalar. Detaylı bilgi.

Prezi etkili sunumlar yapmamıza olanak sağlayan bir site. Prezi’de öğrencileri boş geçmemiş. Öğrenciler için ücretsiz ve indirimli fırsatlar sunmaktadır. Detaylı bilgi.

YouTube Music’de öğrenci arkadaşlarımızı düşünmüş. YouTube Music, öğrencilere özel yarı fiyatına hizmet vermekte. Detaylı bilgi.

YouTube Premium aynı YouTube Music’de olduğu gibi öğrenci arkadaşlarımız için indirimli fiyatlar ile hizmet vermekte. Detaylı bilgi.

Bir başka müzik dinleme platformu olan Fizy’de öğrencileri düşünmüş ve öğrenciler için indirimli bir plan hazırlamış. Detaylı bilgi.

Apple Music’de öğrenci olduğunuzu doğrulamanız doğrultusunda indirimli fiyatlar ile hizmet sağlamakta. Detaylı bilgi.

Bilgisayar üreticileri de öğrencileri düşünmekte ve öğrenciler için belirli dönemlerde belirli oranlarda indirimler sağlamakta. AppleMicrosoftLenovoDell ve Monster bu firmalar arasında.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar
 • Mert 2 sene önce
 • hocam maalasef olmuyor bu okulun uyesi degilsiniz diyor

  avatar
  • Ali Akay 2 sene önce
  • Sanırım bu açığı kapattılar, tekrar bir araştırmadan sonra makaleyi güncelleyeceğim Mert.

avatar
 • atilla 2 sene önce
 • Hocam merhabalar ssn girilen sitede hata alınıyor şuan acaba artık bu açığı kapattılar mı ?

  avatar
  • Ali Akay 2 sene önce
  • Sanırım bu açığı kapattılar, tekrar bir araştırmadan sonra makaleyi güncelleyeceğim Atilla.