e
sv

Apex Legends Mobile Sistem Gereksinimleri

93 okunma — 26 Şubat 2022 21:45
Apex Legends Mobile Sistem Gereksinimleri

Apex Legends, birçok oyuncunun severek oynadığı Battle-Royale oyunlarından bir tanesidir. EA Games’in PUBG’ye rakip olması için geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürdüğü Apex Legends oyunu oldukça etkileyici atmosfere ve göz alıcı grafiklere sahiptir. Ayrıca Apex Legends, diğer battle royale oyunlarına nazaran daha hızlı bir oyun akışına sahip olduğu için, oyunda sürekli olarak aksiyon olmaktadır. Oyuncuların severek oynadığı oyunlardan birisi olan Apex Legends’ın mobil oyununun çıkacağı geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Peki mobil oyun severlerin heyecanla beklediği Apex Legends Mobile Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Bu yazımızda Apex Legends Mobile sistem gereksinimlerini detaylı bir şekilde ele aldık.

Apex Legends, geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürülmesinin ardından, birçok oyuncu tarafından oldukça beğenilmişti. Bunun nedeni ise Apex Legends’ın alışagelmişin dışında bir battle royale oyunu olması denilebilir. Normal silahların dışında oyun içerisinde farklı karakterlerin bulunması ve bu karakterlerin kendine ait yeteneklerinin bulunması oyunu çeşitlendirmekte ve diğer battle royale oyunlarından farklı kılmaktadır. Bu nedenle Apex Legends oyuncuların en sevdiği battle royale oyunlarından birisidir. Siz de arkadaşlarınızla birlikte ücretsiz olarak Apex Legends oynayabilir ve birlikte dereceli maçlarda güçlü rakiplerinize karşı mücadele edebilirsiniz. Peki oyuncuların oldukça sevdiği Apex Legends oyununun mobil versiyonunun sistem gereksinimleri nelerdir? Yazımızın devamında Apex Legends Mobile sistemini sizler için derledik.

Apex Legends Mobile Sistem Gereksinimleri

Apex Legends Mobile oyununun henüz resmi olarak gereksinimleri duyurulmadı. Ancak bazı sızdırılan haberler, Apex Legends Mobile oyununun sistem gereksinimlerinin belli olduğu yönünde. Aşağıda bulunan Apex Legends Mobile sadece tahmini sistem gereksinimleridir. Resmi sistem gereksinimleri ile farklılık gösterebilir.

iOS Telefonlar İçin:

  • İşlemci: A11 Bionic veya daha üstü modeller. (iPhone 8 ve daha üstü modeller.)

Android Telefonlar İçin:

  • İşlemci: Snapdragon 625 veya daha üstü modeller.

Yukarıda verilen yalnızca tahmini sistem gereksinimleridir. Oyunun resmi sistem gereksinimleri açıklandığında yazımızı bu doğrultuda güncelleyeceğiz.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli